Öğrencilerimiz TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışmasından Ödüllerle Döndü

Bu yıl 6.sı düzenlenen TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nın sonuçları belli oldu. Eserlerin; Radyo, Televizyon, Haber, İnternet Yayıncılığı ve Ev Hayat Dolu kategorileri olmak üzere 5 kategoride değerlendirildiği yarışmada, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Hazal Kaya, Deniz Zeybek ve Aysel Kırılmaz ödüle layık görüldü.

2019-2020 Akademik Yılı içerisinde gerçekleştirilen 6. TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması sonuçlandı. Radyo, Televizyon, Haber ve İnternet Yayıncılığı kategorilerine bu yıl Ev Hayat Dolu kategorisinin de eklendiği yarışmaya 76 üniversiteden 830 öğrenci katıldı. Toplam 790 eserin değerlendirildiği yarışmada, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri büyük bir başarıya imza attı.

Öğrencilerimizden Hazal Özdemir "Kara Tahta" adlı çalışmasıyla Televizyon Programı Kategorisinde ikinci olurken; Deniz Zeybek ve Aysel Kırılmaz ise yönetmenliğini Ümit Aygül'ün yaptığı "Yalnız Kadınlar Sokağı Fotoğrafçısı" adlı çalışmalarıyla Radyo Drama Kategorisinde üçüncülük başarısı elde etti. 

Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

6. TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda dereceye giren eserlere ulaşmak için tıklayınız.